WYNIKI DRUGIEGO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKOWO – PLASTYCZNEGO
DLA PRZEDSZKOLI , ZERÓWEK I KLAS I-III „JUMP”

Z przyjemnością informujemy, że II edycja konkursu z językowo – plastycznego dla przedszkoli, zerówek i klas I-III „JUMP” została rozstrzygnięta. Głównym celem konkursu jest promowanie twórczego, kreatywnego nauczania języka angielskiego w Polsce poprzez aktywność twórczą dzieci, inspirowaną kontaktem ze sztuką oraz doświadczaniem korespondencji sztuk. Organizatorem konkursu jest Fundacja Dzieci Zdolnych „COGITO”. Otrzymaliśmy wiele pomysłowych prac plastycznych, widać w nich było zaangażowanie i przemyślenia na temat konkursu. Ocenie podlegała – oryginalność i pomysłowość pracy, widoczna samodzielność wykonania przez dzieci oraz ilość włożonej pracy oraz staranność wykonania pracy. Prace nadeszły w dwóch kategoriach.
KATEGORIA WIEKOWA 5-6 LAT (zerówka)
ZWYCIĘZCY:
1 miejsce: Lena Wawreńczuk
2 miejsce: Kamila Szubela
3 miejsce: Jakub Guzik
KATEGORIA WIEKOWA 7-9 LAT: (klasy I-III)
ZWYCIĘZCY:
1 miejsce: Filip Gabrysiak
2 miejsce: Gabriela Kieczka
Laureatom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom i opiekunom za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych edycji.
Nagrody w postaci książek oraz materiałów plastycznych oraz dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu i nauczycieli zostaną wysłane do dn.20.03.2020. Dyplomy roześlemy mailowo.
Partnerzy konkursu: Rzeżucha Studio oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno

Konkurs JUMP edycja 2 REGULAMIN
NASI SPONSORZY 🙂

Tags: