Co się u nas działo w 2016/2017 :)

Podsumowując pracę Studia w bieżącym roku szkolnym wydarzyły się następujące sprawy:
1. Hania Rok uzyskała 2 dyplomy laureackie  na poziomie gminy w dwóch konkursach z języka angielskiego.
2. Dzieci uczące się ze mną dostają bardzo wysokie noty w szkołach, często są najlepsze w klasie, cieszę się, że wynoszona przez nie wiedza i umiejętności przyczyniają się do budowania ich dobrego poczucia wartości.
3. Dołączyliśmy do klubu szkół Unicef.
4. Publikacja „Poetry and Art for Creativity” dostała nagrodę europejską ELL 2016. Wiem, że pomysł ten tak bardzo się spodobał, ze ma się stać priorytetem dla celów konkursu w najbliższym czasie 🙂 Wprowadzamy więc innowację 🙂
5. Przygotowałam kolejne artykuły dla pism:  „Europa dla Aktywnych” o nauczaniu języka angielskiego poprzez sztukę.
6. Napisałam artykuł dla światowej publikacji British Council dotyczącej długofalowych celów zrównoważonego rozwoju UNESCO „No Poverty Through Empathy and Creativity”. Jest to bardzo duże osiągnięcie, przeszłam przez sito kilkuset zgłoszeń z ośrodków naukowych z całego świata. Jetem jedyną polka wśród niespełna 20 autorów. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że to pozwoli dalej się rozwijać z korzyścią dla dzieci. Publikacja powinna ukazać się na dniach, są stałe opóźnienia, już dawno powinna być gotowa. Tu jest link do części pierwszej:
7. Dzięki temu dołączono mnie i nasze Studio oczywiście do międzynarodowej C GROUP niezależnych, kreatywnych edukatorów 🙂
8. Obecnie przygotowuję wystąpienie na międzynarodową konferencję IATEFL w Bielsku Białej w dniach 15/17 września.
9. Fundacja „COGITO” jest w procesie rejestracji KRS.
1o. Wyjeżdżamy na plener językowo-artystyczny do Hańczowej 🙂
Jak widać działo się sporo ale najwięcej w zakresie naszych codziennych zajęć z Państwa dziećmi :))). Chciałabym serdecznie podziękować za zaufanie  i dużo dobrych, ciepłych słów od Państwa.  To pozwala mi z chęcią i energią prowadzić zajęcia i podejmować nowe wyzwania. Dostaję tych słów od Państwa wiele, są dla mnie bardzo ważne, jeszcze raz bardzo dziękuję.
Życzę udanego odpoczynku i pozdrawiam serdecznie 🙂
Sylwia Zabor-Żakowska
Tags: